M

Pomáháme značkám a firmám vyniknout. Věříme, že kombinací propracovaného designu, strategického uvažování a efektivní komunikace poroste nejen váš brand, ale i byznys. Kreativní práci tvoříme díky zvědavosti, vášni a otevřené mysli, která nás neustále žene dopředu.

Sleduj nás:

Fb       Ig      In

Kdo je ten,
za koho mě mají?

Jsem Svil, původem z Bulharska, ale už od roku 2007 žiji v Praze. Vystudoval jsem střední uměleckoprůmyslovou školu v oboru keramika, po které jsem pokračoval dál na Národní akademii umění v Sofii a vystudoval tu design porcelánu a skla.
Už při studiu jsem začal pracovat v první reklamní agentuře a v tu chvíli mi bylo jasné, že to je přesně moje cesta. Prošel jsem si velkými i malými agenturami a nasbíral cenné zkušenosti z oboru. V Ogilvy jsem také potkal svoji ženu, která moji životní cestu skvěle doplnila.

Co mě na mé práci baví nejvíce? Asi propojovat umění s designem a reklamou. A za každým projektem hledat a vidět něco hlubšího.

Agentury: Ogilvy | Publicis Groupe | WMC/Grey | EFFE Prague

Nemůžeš zastavit
vlny, ale můžeš se naučit surfovat.

Jmenuji se Klára a pocházím z Trutnova v Krkonoších. Vystudovala jsem soukromou střední školu podnikatelskou v oboru obchod a služby. Pocházím z fotografické rodiny, a tak jsem se už od mala pohybovala ve světě marketingu a reklamy. Ve svých 30 letech jsem se přestěhovala do Prahy a začala pracovat v Komerční bance na pozici marketingový specialista. Věděla jsem, že reklama je přesně ten obor, kterému se chci věnovat napořád, ale táhlo mě to spíš na stranu agentury. Za svou kariéru jsem stihla pracovat v několika mezinárodních agenturách jako Ogilvy, Publicis či McCann a štěstí jsem měla i na zajímavé klienty jako Vodafone, Air Bank, Sanofi a Nestlé. V Ogilvy jsem také potkala Svila a vše mi začalo dávat ještě větší smysl.
Mou poslední zastávkou byla agentura Brandmark, kde jsem se od ATL a BTL dostala i k brandingu, sociálním sítím a online komunikaci. I tady jsem se starala o krásné klienty jako Čerstvě utrženo, Pragovka, Grandhotel Pupp, B.U, Tridimolej.cz a další.

Co mě na mé práci baví nejvíce? Asi to, že jde o komunikaci. Baví mě propojovat dva světy, kreativní a klientský, a největší radost mám, když z toho na konci vznikne něco jedinečného.