M

Pomáháme značkám a firmám vyniknout. Věříme, že kombinací propracovaného designu, strategického uvažování a efektivní komunikace poroste nejen váš brand, ale i byznys. Kreativní práci tvoříme díky zvědavosti, vášni a otevřené mysli, která nás neustále žene dopředu.

Sleduj nás:

Fb       Ig      In

Beautiful Life

V působivém propagačním filmu hudebníka Michaela Kiwanuky se nám před očima promítá „krásný život“. 

Nejnovější videoklip „Beautiful Life“ režiséra Phillipa Youmanse SMUGGLER pro Michaela Kiwanukou se odehrává na pozadí jeho emotivní skladby, v níž se hraje ruská ruleta. Youmans zkoumá fenomén DMT a prolíná pohledy čtyř teenagerů, z nichž každému před očima proběhne život, než stiskne spoušť.

MichaelKiwanuka_BeautifulLife_51-1

Youmansův syrový pohlcující přístup natočený na 16mm film vytváří odvážné, dynamické i klaustrofobické scény, zatímco kinetická kamera během jednotlivých flashbacků přináší nostalgický a živý pocit. Phillip Youmans prostřednictvím působivého vyprávění neseného autentickými výkony vybroušeného a různorodého hereckého obsazení splétá své řemeslo a silný singl od Kiwanuky do záležitosti života a smrti oslavující skutečnou sílu v lidském duchu.

Youmans, známý především díky svému oceňovanému celovečernímu debutu BURNING CANE, se stal výjimečným talentem a jedním z nejzajímavějších nových hlasů ve filmu. Po videoklipu „Interlude (Loving The People)“ pro Michaela Kiwanukou pokračuje Philip Youmans ve spolupráci s umělcem oceněným Mercury Prize snímkem „Beautiful Life“.

maxresdefault (5)

Philip Youmans komentuje: „Tento příběh je varovným příběhem o snadném přístupu našeho národa ke zbraním a jeho fascinaci jimi. Sledujeme teenagery, kteří hrají ruskou ruletu s revolverem svých rodičů. Když si každý z hráčů přiloží zbraň ke spánku, promítnou se jim před očima jejich životy. Když umíráme, naše tělo uvolňuje DMT; říká se, že když tato látka naplní náš krevní oběh, člověku proběhne život před očima. Tak blízko jejich možné smrti jsem chtěl tyto postavy prozkoumat prostřednictvím jejich vzpomínek. S každým stisknutím spouště se zvyšuje šance na smrt a každý hráč se vyrovnává s různou mírou strachu. Přílišná sebedůvěra a bezohlednost podtrhují základní témata tohoto filmu: život je krásný a vzácný a konformita a exhibicionismus mohou být smrtící. Ačkoli mají strach, stejně stisknou spoušť a podvolí se tlaku okamžiku.“