M

Pomáháme značkám a firmám vyniknout. Věříme, že kombinací propracovaného designu, strategického uvažování a efektivní komunikace poroste nejen váš brand, ale i byznys. Kreativní práci tvoříme díky zvědavosti, vášni a otevřené mysli, která nás neustále žene dopředu.

Sleduj nás:

Fb       Ig      In

14. Festival bulharských filmů v Praze

FBF14_FB_Svidesign_P1
FBF14_FB_Svidesign_P2
FBF14_FB_Svidesign_P3
4_FBF14_FB_Svidesign_01_POSTER
4_FBF14_FB_Svidesign_02_POSTER
4_FBF14_FB_Svidesign_03_POSTER
FBF14_FB_Svidesign_01_INZERCE
FBF14_FB_Svidesign_02_M
FBF14_FB_Svidesign_01_M
FBF14_FB_Svidesign_DM
FBF14_FB_Svidesign_02_TASKA
14FBF_nevada-naturalblack-potisk-tricek_04
FBF14_FB_Svidesign_CLV
10_14BFB_ADC_awards_2023_Case-Study

„VAŠE ŘEČ BUDIŽ ANO, ANO – NE, NE.“

Svatá pravda, kterou ale není lehké se řídit. Náš svět totiž není černobílý. Třeba my v Bulharsku, když kýváme ANO, děláme to způsobem, který pro lidi v Česku i většině světa znamená ne.

 

Tuhle dobře známou a na první pohled zřejmou kulturní odlišnost jsme vzali za základ vizuálu kampaně pro 14. festival bulharských filmů, pořádaný bulharským velvyslanectvím a Bulharským kulturním institutem. Ztělesňuje pro nás totiž základ mezilidského porozumění: abychom si lépe rozuměli, musíme se lépe znát.

 

Potřebujeme se na svět dívat i jinýma očima, vnímat a respektovat odlišnosti jednotlivých kultur. Setkávat se s nimi a spolu navzájem. Pak náš svět přestane být černobílý a začne hrát barvami. Obzvlášť v nejisté době pandemických omezení jsme proto považovali za nezbytné říct festivalu pořádanému fyzicky v pražské Lucerně jednoznačné bulharské ANO.

Client:

The Embassy of Bulgaria and The Bulgarian Cultural Institute Prague

Tags:
Date:
Advertising Agency:

Svidesign

Account and Content Director:

Klára Jahodová

Creative Designer:

Svilen Todorov