M

Pomáháme značkám a firmám vyniknout. Věříme, že kombinací propracovaného designu, strategického uvažování a efektivní komunikace poroste nejen váš brand, ale i byznys. Kreativní práci tvoříme díky zvědavosti, vášni a otevřené mysli, která nás neustále žene dopředu.

Sleduj nás:

Fb       Ig      In

InTo Art Center

InTo_web_Svidesign_1
InTo_web_Svidesign_2
InTo_web_Svidesign_3
InTo_web_Svidesign_4
InTo_web_Svidesign_5

InTo Art Center

Jaká je cena dobrého skutku?
Když se naše srdce naplní emocemi, před očima nám ožije příběh, který chceme vyprávět a předat dál.

Penka je úžasná umělkyně plná touhy tvořit i předávat své znalosti a zkušenosti ostatním. Urazila dlouhou cestu. Její kroky vedly přes úžasnou uměleckou školu v Bulharsku, za tvůrčími zkušenostmi po světě, a zase zpátky domů. Do malé vesničky a do malého domku, který se sám stal uměním.

InTu je místo plné života i vzpomínek, kde se minulé protíná s budoucím v přítomném okamžiku. Domek Penky prarodičů spojuje všechny kdo se zajímají o kouzlo umění v jedné velké rodině. A samotný název centra, který tvoří kombinace prvních dvou písmen jmen babičky a dědečka, tohle pouto pečetí.

Nadšení z tohoto kouzelného projektu, rozhodli jsme se mu pomoci tím, že jsme InTu navrhli nové logo. Ztělesnili jsme v něm pouto, které k sobě váže všechny, kdo milují umění, a které nachází svůj domov v tomto jedinečném uměleckém centru s poutavou rodinnou historií, krásnou současností i budoucností.

Client:

INTO Art Center

Category:
Date:
Advertising Agency:

svidesign

Creative Director:

Svilen Todorov

Copywriter:

Jakub Votroubek